english
A- A+

Jednostki samorządowe

Ostrołęka Płock Siedlce Radom żuromiński mławski ostrołęcki ostrowski makowski sierpecki przasnyski ciechanowski pułtuski wyszkowski węgrowski sokołowski siedlecki łosicki płocki płoński gostyniński sochaczewski nowodworski legionowski wołomiński miński otwocki żyrardowski piaseczyński garwoliński grójecki kozienicki białobrzeski przysuski radomski szydłowiecki zwoleński lipski m.st. Warszawa pruszkowski warszawski zachodni grodziski
drukuj

Komunikaty

Komunikat dla klientów poszkodowanych przez SELECTOURS & TELEMAC Sp. z o.o.

2010.09.14 12:50 , aktualizacja: 2012.06.12 10:03
Autor: Wydział Turystyki UMWM, Wprowadzenie: Agnieszka Stabińska

14 września 2010 r. Marszałek Województwa Mazowieckiego w Warszawie został poinformowany przez Zarząd SELECTOURS & TELEMAC Sp. z o.o. o złożeniu wniosku o upadłość spółki do Sądu Rejonowego w Warszawie.

 

Jednocześnie biuro zwróciło się do Marszałka Województwa Mazowieckiego z prośbą o uruchomienie procedur wynikających z gwarancji ubezpieczeniowej udzielonej przez SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeniowe S.A. w celu zapewnienia klientom bezpiecznego powrotu do kraju.

 

Z dniem 13 września 2010 r. SELECTOURS & TELEMAC Sp. z o.o. zablokowało sprzedaż oraz odwołało wszystkie imprezy mające rozpocząć się w dniu dzisiejszym, tj. 14 września 2010r.

 

Marszałek Województwa Mazowieckiego, przy współpracy z SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A., uruchamia środki z zabezpieczenia finansowego oraz procedury mające zapewnić w pierwszej kolejności sprowadzenie turystów do kraju z Egiptu, Tunezji, Turcji i Maroka. Pozostała część środków zostanie przeznaczona na zwrot wpłat wniesionych przez klientów, proporcjonalnie do wysokości pozostałej sumy.

 

Klienci poszkodowani przez SELECTOURS & TELEMAC Sp. z o.o. proszeni są o składanie roszczeń:

- formularza zgłoszenia szkody z gwarancji ubezpieczeniowej zamieszczonego poniżej,

- kopii umów o świadczenie usług turystycznych,

- kopii dowodów wpłat,

- kopii dowodów osobistych, poświadczonych za zgodność z oryginałem (np. przez pracodawcę, pracownika agencji turystycznej, pracownika SIGNAL IDUNA, urząd miejski itp.).  

do SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. na adres:

 

Termin składania roszczeń upływa 31 grudnia 2010 r.

 

Biuro Szkód i Świadczeń

SIGNAL IDUNA Polska TU S.A.

ul. Jasna 14/16a

00-041 Warszawa

 

Formularz zgłoszenia szkody znajduje się również na stronie ubezpieczyciela.

Pliki do pobrania

Rozmiar: 36 kB, Liczba pobrań: 1104, Dokument programu Microsoft Word

Liczba wyświetleń: 5791 powrót
 
realizacja: Ideo
CMS Edito powered by: