Kadencja V

  1. Augustyniak Mirosław Jan
    PSL
  2. Bartelski Wojciech Jan
    PO
  3. Bornowska Katarzyna Anna
    PO
  4. Chrzanowski Witold
    PSL
  5. Domżała Cecylia
    PSL
  6. Dziekanowski Dariusz Paweł
    PO
  7. Fogiel Radosław Aleksander
    PiS
  8. Gańko Grzegorz
    PSL
  9. Gołąbek Zbigniew
    PSL
  10. Górska Agnieszka Beata
    PiS
  11. Gruszka Jolanta
    PO
  12. Kawęcki Krzysztof
    Prawica Rzeczypospolitej
  13. Kierzkowska Urszula Anna
    PO
  14. Koczorowska Jolanta Maria
    PO
  15. Kolczyński Paweł XII 2015 r. - mandat po M. Wąsiku
    PiS
  16. Kołodziejski Witold Czesław
    PiS
  17. Kotlewski Stefan Józef
    PO
  18. Krawczyk Wiesława
    PSL
  19. Krupiński Marian
    PSL
  20. Kucharski Tomasz Antoni
    PO
  21. Lanc Elżbieta
    PO
  22. Małek Marzena XII 2015 r. - mandat po A. Krupce
    PiS
  23. Obermeyer Paweł Jerzy
    PSL
  24. Opara Jakub Marcin
    PiS
  25. Orliński Mirosław Adam
    PSL
  26. Orzełowska Janina Ewa
    PSL
  27. Pacholczak Bożenna Teresa
    PSL
  28. Paprocka-Ślusarska Wioletta
    PO
  29. Piekarska Katarzyna Maria
    Radni Niezrzeszeni
  30. Piłka Marian
    Prawica Rzeczypospolitej
  31. Przybytniak Leszek Janusz
    PSL
  32. Raboszuk Wiesław Mariusz
    PO
  33. Rajkowski Rafał XII 2015 r. - mandat po L. Ruszczyku
    PO
  34. Rakowski Ludwik Jerzy
    PO
  35. Rejczak Jan
    PiS
  36. Ryś-Ferens Erwina Lilia
    PSL
  37. Sikora Anna Ewa
    Radni Niezrzeszeni
  38. Stalińska Dorota Janina
    PSL
  39. Struzik Adam Krzysztof
    PSL
  40. Strzałkowski Krzysztof Grzegorz
    PO
  41. Strzembosz Piotr Henryk
    Prawica Rzeczypospolitej
  42. Szymańska Ewa Izabella
    PiS
  43. Tchórzewski Karol
    PiS
  44. Wielgus Jerzy X 2015 r. - mandat po M. Dworczyku
    PiS
  45. Winiarski Krzysztof XII 2015 r. - mandat po A. Wargockiej
    PiS
  46. Wojciechowska Martyna Magdalena
    PiS
  47. Wojciechowski Piotr XII 2015 r. - mandat po P. Uścińskim
    PiS
  48. Zdzikot Tomasz Władysław
    PiS
  49. Żelazowska Bożena Jadwiga
    PSL
  50. Żochowski Krzysztof Jan
    PiS

RADNI USTĘPUJĄCY PRZED KOŃCEM KADENCJI
  1. Dworczyk Michał Paweł
    PiS
    IX 2015 - wygaśnięcie mandatu
  2. Gajewska Kinga Magdalena
    PO
    XI 2015 r. - wygaśnięcie mandatu
  3. Komorowski Maurycy
    PO
    XII 2016 r. - zmarł w trakcie kadencji (mandat po K. Gajewskiej)
  4. Krupka Anna Maria
    PiS
    XI 2015 r. - wygaśnięcie mandatu
  5. Ruszczyk Leszek Jan
    PO
    XI 2015 r. - wygaśnięcie mandatu
  6. Uściński Piotr Michał
    PiS
    XI 2015 r. - wygaśnięcie mandatu
  7. Wargocka Teresa Anna
    PiS
    XI 2015 r. - wygaśnięcie mandatu
  8. Wąsik Maciej Roman
    PiS
    XI 2015 r. - wygaśnięcie mandatu