Kadencja II

II kadencja (2002-2006)

2015.02.17 12:20 , aktualizacja: 2016.02.29 13:01

Autor: , Wprowadzenie: Agnieszka Stabińska

Marszałek Województwa Mazowieckiego  

  • Adam Struzik

 

Wicemarszałkowie

  • Antoni Pietkiewicz – do 20.10.2003 r.
  • Wojciech Wierzejski   –  do 5.07.2004 r.
  • Bogusław Kowalski – od 20.10.2003 r. do 24.10.2005 r.
  • Waldemar Roszkiewicz  – od 24.10.2005 r.
  • Arkadiusz Czartoryski  – od 5.07.2004 do 24.10.2005 r.
  • Janusz Kotowski  – od 24.10.2005 r.

 

Członkowie Zarządu

  • Bogusław Kowalski  –  do 20.10.2003 r.
  • Paweł Zalewski  – do 22.09.2003 r.
  • Waldemar Roszkiewicz  – od 5.07.2004 r. do 24.10.2005 r.
  • Arkadiusz Czartoryski   – od 20.10.2003 r. do 5.07.2004 r.
  • Tomasz Sieradz  – od 20.10.2003 r.
  • Jan Engelgard  –  od 24.10.2005 r.

Liczba wyświetleń: 887