Kadencja III

III kadencja (2006-2010)

2015.02.17 12:20 , aktualizacja: 2016.02.29 13:02

Autor: , Wprowadzenie: Agnieszka Stabińska

Marszałek Województwa Mazowieckiego  

  • Adam Struzik

 

Wicemarszałkowie

  • Jacek Kozłowski  – do 26.11.2007 r.
  • Tomasz Siemoniak – do 26.11.2007 r.
  • Stefan Kotlewski – od 26.11.2007 r.
  • Ludwik Rakowski – od 01.01.2008 r. 
  • Marcin Kierwiński – od 05.07.2010 r.

 

Członkowie Zarządu

  • Waldemar Roszkiewicz
  • Piotr Szprendałowicz

 

 

Liczba wyświetleń: 896