Kadencja IV

IV kadencja (2010-2014)

2015.02.17 12:20 , aktualizacja: 2016.02.29 12:19

Autor: , Wprowadzenie: Agnieszka Stabińska

Marszałek Województwa Mazowieckiego  

  • Adam Struzik

 

Wicemarszałkowie

  • Krzysztof Strzałkowski
  • Marcin Kierwiński – do 24.10.2011 r.
  • Leszek Ruszczyk – od 24.10.2011 r.
  • Wiesław Raboszuk – od 19.05.2014 r.

 

Członkowie Zarządu

  • Janina Orzełowska
  • Leszek Ruszczyk – do 24.10.2011 r.
  • Wiesław Raboszuk – od 24.10.2011 r. do 19.05.2014 r.
  • Elżbieta Lanc – od 19.05.2014 r.

Liczba wyświetleń: 1599