Aktualności

Nowe standardy w praskim WORDzie

2009.12.16 00:00 , aktualizacja: 2012.05.08 10:40

Autor: Administrator, Wprowadzenie: Łucja D. Cichocka

14 grudnia br. w Warszawie otwarto wyremontowaną siedzibę Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego przy ul. Odlewniczej na Pradze. W uroczystości wzięli udział przedstawiciele samorządu województwa mazowieckiego: marszałek Adam Struzik, członek zarządu Piotr Szprendałowicz i sekretarz województwa - dyrektor urzędu marszałkowskiego Waldemar Kuliński.
 

W ramach remontu nadbudowane zostało III piętro budynku wraz z dużą salą konferencyjną. Wykorzystana będzie ona m.in. do prowadzenia szkoleń, kursów i seminariów. Przebudowana została także elewacja wraz z ociepleniem ścian zewnętrznych. Wszystkie pomieszczenia zostały poddane gruntownej modernizacji. Budynek został dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Koszt inwestycji wyniósł ponad 9,2 mln zł.

Podczas uroczystości marszałek Adam Struzik podkreślił, że przeprowadzona modernizacja pozwoliła dostosować warunki pracy do obowiązujących wymogów BHP oraz dała możliwość efektywnego wykorzystania przestrzeni, co w konsekwencji pozwoli podnieść poziom obsługi klienta.

Członek zarządu Piotr Szprendałowicz przypomniał, że uzyskanie optymalnej jakości obsługi klienta, a co za tym idzie, jak największej satysfakcji społecznej jest szczególnie znaczące w przypadku WORD-ów. Ważne są zarówno działania zmierzające do zwiększenia sprawności i przejrzystości egzaminowania, jak i stworzenie odpowiednich warunków obsługi w zakresie infrastruktury.

Wojewódzkie Ośrodki Ruchu Drogowego jest instytucją powołaną i nadzorowaną przez zarząd województwa mazowieckiego.

Liczba wyświetleń: 734

powrót