Aktualności

Podsumowanie inwestycji w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Płocku

2011.09.02 16:05 , aktualizacja: 2012.02.29 07:51

Autor: oprac. Iwona Dybowska, Wprowadzenie: Iwona Dybowska

2 września br. w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Płocku odbyła się konferencja „Zdrowie mieszkańców regionu priorytetem naszych działań”. W spotkaniu podsumowującym zrealizowane w placówce inwestycje wziął udział m.in. Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik.

 

Trwająca od 2009 r. rozbudowa oraz doposażenie Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Płocku kosztowała 94 mln zł. Dzięki inwestycjom zwiększyła się dostępność do nowoczesnej diagnostyki, poprawiła jakość świadczonych usług oraz skrócił czas oczekiwania na świadczenia.

 

Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik pogratulował dyrekcji szpitala tak efektywnego wykorzystania funduszy unijnych. Jak podkreślił, sprawna realizacja licznych inwestycji, w tym Indywidualnego Projektu Kluczowego „Rozbudowa Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Płocku wraz z wyposażeniem”, świadczy o autentycznej trosce o dobro pacjentów i najwyższą jakość świadczonych usług.

 

Podczas konferencji odsłonięto tablicę pamiątkową, która przypominać ma, że priorytetem działań służb medycznych jest zdrowie mieszkańców całego regionu.

  • fot. Krzysztof Dąbrowski,...
  • fot. Krzysztof Dąbrowski,...
  • fot. Krzysztof Dąbrowski,...

Liczba wyświetleń: 708

powrót