Aktualności

Świetlica wiejska w Czepielinie już otwarta

2011.11.14 14:00 , aktualizacja: 2012.02.24 09:37

Autor: Radosław Strzaliński, Wydział Zarządu, Wprowadzenie: Iwona Dybowska

fot. Radosław Strzaliński
fot. Radosław Strzaliński

13 listopada br. w Czepielinie w powiecie siedleckim oddano do użytku odremontowaną świetlicę wiejską. W uroczystości wzięła udział członek Zarządu Województwa Mazowieckiego Janina Ewa Orzełowska.

 

Prace remontowe dofinansowane zostały w ramach PROW 2007-2013. Jak zaznaczył burmistrz miasta i gminy Mordy Jerzy Wąsowski realizacja inwestycji nie byłaby możliwa bez pozyskanych środków zewnętrznych. Ważne jest nie tylko skuteczne aplikowanie o fundusze unijne, ale także efektywne ich wykorzystanie – dodał.

 

Jak wielokrotnie podkreślano podczas uroczystości, świetlica znów zacznie przyciągać, oferując odwiedzającym ciekawe formy spędzania wolnego czasu. W odremontowanym budynku znalazło się także miejsce na bibliotekę, co ucieszyło zwłaszcza najmłodszych.

 

Członek Zarządu Województwa Mazowieckiego Janina Ewa Orzełowska pogratulowała sprawnej finalizacji inwestycji. Wyraziła też przekonanie, że zmodernizowany obiekt, dzięki dobrze wyposażonej świetlicy i bibliotece, da wszystkim mieszkańcom gminy możliwość rozwijania indywidualnych zainteresowań.

Liczba wyświetleń: 629

powrót