Aktualności

Nagrody dla agroprzedsiębiorców

2012.12.05 14:50

Autor: Katarzyna Klepaczewska, (OR) na podst. materiałów MRiRW, Wprowadzenie: Dorota Łucja Cichocka

Nagrodzono przedsiębiorców, którzy swoją pracą propagują nowoczesny styl zarządzania gospodarstwami i firmami związanymi z rolnictwem i produkcją.

 

Nagrody przyznano w kategoriach: "Wybitny Agroprzedsiębiorca RP 2012", "Wzorowy Agroprzedsiębiorca RP 2012" i "Zasłużony Promotor Agrobiznesu RP 2012". Najbardziej zaangazowani laureaci zostali odznaczeni honorowy wyróżnieniem „Zasłużony dla Rolnictwa”.

 

Samorząd Województwa Mazowieckiego reprezentował wicemarszałek Leszek Ruszczyk, który wręczył listy gratulacyjne Państwu Marii i Kazimierzowi Słabkowskim - za stworzenie nowoczesnego gospodarstwa i prezesowi  Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Sierpcu Grzegorzowi Gańko – za produkowane wysokiej jakości wyroby mleczne.

 

Konkurs Agroprzedsiębiorca RP organizowany jest od 20 lat. Jego celem jest wyróżnianie przedstawicieli przedsiębiorczości rolno-agrobiznesowej.

 

W uroczystości wręczenia nagród uczestniczyli: przedstawiciele rządu,  Stowarzyszenia AgroBiznesKlub, Federacji Gospodarki Żywnościowej, Krajowego Związku Spółdzielni Mleczarskich, Stowarzyszenia Eksporterów oraz świata nauki i mediów.

  • fot. Irena Skibowska
  • fot. Irena Skibowska
  • fot. Irena Skibowska

Liczba wyświetleń: 472

powrót