Aktualności

Mundurowi na zjeździe

2018.02.12 11:30 , aktualizacja: 2018.02.12 15:36

Autor: Joanna Wołczyńska (OR), Wprowadzenie: Urszula Sabak-Gąska

  • Przedstawiciele straży pożarnej oraz policji słuchają wystąpień. Na zdjęciu członek zarządu Rafał Rajkowski Noworoczne spotkanie służb...
  • Przy mównicy stoją komendant PSP oraz członek zarządu Rafał Rajkowski. Komendant trzyma w reku nowy alkomat. Komendant PSP odebrał...
  • Orkiestra dęta podczas występu Spotkanie uświetnił występ...

Policjanci i strażacy – ich służba ma bezpośrednie przełożenie na bezpieczeństwo obywateli. Wymaga nie tylko szczególnych predyspozycji fizycznych, lecz przede wszystkim odwagi, determinacji, a nierzadko poświęcenia.

 

W noworocznym spotkaniu straży pożarnej i policji – na zaproszenie starosty białobrzeskiego Andrzeja Oziębło, komendanta PSP w Białobrzegach Zbigniewa Łubińskiego – uczestniczył członek zarządu Rafał Rajkowski.

 

Podsumowali miniony rok

W trakcie spotkania podsumowano rok 2017 i omówiono najistotniejsze cele przewidziane do realizacji w roku bieżącym. Członek zarządu Rafał Rajkowski oraz radny Zbigniew Gołąbek w podziękowaniu za sumienną i rzetelną pracę dla bezpieczeństwa mieszkańców złożyli na ręce komendanta PSP alkomat ufundowany przez Samorząd Województwa Mazowieckiego.

 – W codziennej pracy stawiacie czoło trudnym i często stresującym sytuacjom. Wasza służba to odpowiedzialne zadanie związane z czuwaniem nad bezpieczeństwem publicznym i niesieniem pomocy drugiemu człowiekowi. Każde podjęte przez Was działanie jest dowodem Waszej odwagi i ogromnej determinacji. Za to wszystko bardzo Wam dziękujemy – powiedział członek zarządu Rafał Rajkowski.

Spotkanie stało się również okazją do wręczenia dyplomów za działalność na rzecz ochrony przeciwpożarowej oraz wzorowe wykonywanie obowiązków służbowych. Zjazd mundurowych występami umiliła orkiestra dęta OSP w Białobrzegach oraz występy solowe młodzieży. Przedstawiciel Samorządu Województwa mazowieckiego w nagrodę za piękne widowisko przekazał trzem młodym wokalistkom zestawy odblaskowe wraz z kaskami.

Liczba wyświetleń: 275

powrót