Aktualności

Weekend za pół ceny na Mazowszu – 15–17 marca

2019.03.14 14:05 , aktualizacja: 2019.03.15 09:32

Autor: Agnieszka Stabińska, Wprowadzenie: Agnieszka Stabińska

kolzaż różnych zdjęć, krajobrazy z Polski źródło: pixabay.com

Zawsze jest dobra pora, by odkrywać piękno Mazowsza, a w najbliższy weekend jest ku temu wyjątkowa okazja –  przez 3 najbliższe dni (15–17 marca) można to zrobić za pół ceny! Korzystajmy, to doskonała propozycja na wiosenny relaks. Czekają setki ofert z całej Polski, także z Mazowsza, w bardzo atrakcyjnych cenach.

 

Jeśli zdecydujemy się na weekendową wycieczkę, za którą zapłacimy połowę normalnej ceny, warto skorzystać z oferty, jaką przygotowały wybrane instytucje kultury w całym regionie. W akcję „Weekend za pół ceny” włączyło się 12 placówek, dla których organizatorem jest Samorząd Województwa Mazowieckiego:

Kampania promocyjna „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” ma zachęcić Polaków do aktywnego spędzania wolnego czasu i zwiedzania Polski, odkrywania jej turystycznego i kulturalnego potencjału. Organizatorem akcji są – Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polska Organizacja Turystyczna.

 

Wszystkie oferty znajdziemy na stronie Polska zobacz więcej".

 

Dodatkowy bonus akcji

Ministerstwo Sportu i Turystyki, Polska Organizacja Turystyczna i Polski Holding Hotelowy postanowiły nagrodzić turystów, którzy skorzystają z akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”. Należy zrobić sobie zdjęcie w tych dniach i pokazać, jak spędza się ten wyjątkowy czas. Do wygrania m.in. trzy weekendy dla dwóch osób nad polskim morzem. Konkurs fotograficzny skierowany jest do wszystkich, którzy skorzystają z ofert partnerów akcji.

 

Liczba wyświetleń: 781

powrót