Aktualności

Muzycznie i pariotycznie w Urlach

2019.03.29 10:30 , aktualizacja: 2019.03.29 14:46

Autor: Elżbieta Ryszawa, LO w Urlach, Wprowadzenie: Agnieszka Stabińska

  • wspólne zdjęcie uczestników konbkursu, jury i gościa specjalnego Edyty G orniak Laureaci III Konkursu...
  • widownia i jury konkursowe Uczestników dopingowali...

Znamy laureatów III Konkursu Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się w Liceum Ogólnokształcącym im. Bitwy Warszawskiej 1920 roku w Urlach (pow. wołomiński). Wydarzenie patronatem honorowym objął m.in. Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik.

 

W konkursie o charakterze patriotycznym wzięli udział uczniowie: Szkoły Podstawowej nr 1 w Jadowie, Publicznej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Sportowymi nr 3 im. Karola Wojtyły w Kobyłce, Szkoły Podstawowej  im. Jana Pawła II w Tłuszczu, Szkoły Podstawowej nr 2 w Łochowie, Zespołu Szkół w Jasienicy, Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Zabrodziu, Zespołu Szkół Samorządowych w Zawidzu Kościelnym, Zespołu Szkół im. Władysława Podkowińskiego w Mokrej Wsi, Zespołu Szkół Specjalnych im. Marii Grzegorzewskiej w  Ostrówku, Zespołu Szkół w Zielonce, Zespołu Szkół Ogólnokształcących  i Zawodowych w Ciechanowcu, Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Łochowie, Zespołu Szkół nr 3 im. Jana Kochanowskiego w Wyszkowie, Zespołu Szkół im. Adama Mickiewicza w Mrozach oraz Liceum Ogólnokształcącego  im. Bitwy Warszawskiej 1920 roku w Urlach.

 

Nagrody w poszczególnych kategoriach przyznało jury w składzie: Andrzej Zbyszyński – menager, animator kultury, muzyk; Piotr Borczyński – przewodniczący Komisji Edukacji, Sportu i Turystyki Rady Powiatu Wołomińskiego; Halina Filemonowicz – reżyser teatralny; ppor. Robert Ostrowski z OSŻW w Mińsku Mazowieckim; Magdalena Suchenek – radna powiatu wołomińskiego.

 

Laureaci konkursu

  • w kategorii szkół podstawowych i klas gimnazjalnych

I miejsce – Karolina Pióro – Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Tłuszczu

II miejsce – Oliwia Rutkowska – Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi nr 3

im. Karola Wojtyły w Kobyłce

III miejsce – Katarzyna Czajkowska – Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Tłuszczu i Michał Siuchta z SP nr w Jadowie

Wyróżnienia – Weronika Przybysz z SP nr 1 w Jadowie i Patrycja Gawryś z ZS w Jasienicy

Nagroda publiczności – Jakub Mazurowski – ZSS w Zawidzu Kościelnym

 

  • w kategorii Szkół Ponadgimnazjalnych

I miejsce – Weronika Sawera z ZSP w Łochowie

II miejsce – Mateusz Kawalec z ZSO w Ciechanowcu

III miejsce –  Natalia Majerska ZSS w Zawidzu Kościelnym

Wyróżnienia – Patrycja Piłat z ZSS w Zawidzu Kościelnym i Aleksandra Zawadzka z ZS nr 3 w Wyszkowie

Nagroda Specjalna – Sebastian Wrześniewski z ZSS w Ostrówku

Nagroda publiczności – Julia Bartoszek – LO im. Bitwy Warszawskiej w Urlach.

Liczba wyświetleń: 120

powrót