Aktualności

Marszałek wyróżniony

2021.06.10 14:00
Autor: opr.. WKZ, Wprowadzenie: Dorota Łucja Cichocka
Mężczyzna w garniturze na tle roślinności Marszałek wyróżnieny...

Gmina Nieporęt wyróżniła marszałka Adama Struzika m.in. za „partnerskie wsparcie zrównoważonego i innowacyjnego rozwoju gminy Nieporęt, wieloletnią współpracę z nieporęckim samorządem opartą na szacunku i partnerskich zasadach”.

Ważne wyróżnienie

Zasłużony dla gminy Nieporęt – tym honorowych odznaczeniem nieporęcki samorząd od 2015r. honoruje osoby, które swoją działalnością przyczyniły się m. in. do rozwoju tej gminy i poprawy warunków życia jej mieszkańców. W tym roku to ważne wyróżnienie przyznano aż 8 osobom. Jedną z nich jest marszałek województwa mazowieckiego Adam Struzik. Pozostali wyróżnieni to byli radni, sołtysi i urzędnicy.

Za wsparcie lokalnych inwestycji

Marszałek został wyróżniony za partnerskie wsparcie zrównoważonego i innowacyjnego rozwoju gminy Nieporęt.

Jak napisał we wniosku o przyznanie tego tytułu wójt Maciej Mazur, wieloletnia współpraca marszałka województwa mazowieckiego z nieporęckim samorządem (czego dowodem są przedsięwzięcia współfinansowane z zewnętrznych środków Samorządu Województwa Mazowieckiego), oparta na szacunku i partnerskich zasadach, pogłębia solidarne działanie dla realnej przemiany gminy w każdej miejscowości gminy Nieporęt.

Liczba wyświetleń: 157

powrót