Informacje prasowe

Informacja prasowa - Urząd marszałkowski liderem zarządzania zasobami ludzkimi

2019.03.05 16:10 , aktualizacja: 2019.03.06 14:45

Autor: , Wprowadzenie: Katarzyna Bernaciak

Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie zdobył nagrodę główną
w XIX edycji Konkursu Lider Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Diamentową Statuetkę odebrał Sekretarz Województwa – Dyrektor Urzędu Waldemar Kuliński, podczas uroczystej gali, która odbyła się 4 marca 2019 r. w Pałacu Kazimierzowskim w Warszawie.

 

Urząd to przede wszystkim ludzie – ich kompetencje, umiejętności, wiedza. Jest to szczególnie ważne w świecie szybko zmieniających się przepisów, regulacji. Właśnie od zaangażowania ludzi, którzy tworzą to miejsce, zależy sukces organizacji. Staramy się, aby stworzyć dobre warunki pracy i możliwości rozwoju zawodowego – podkreśla Waldemar Kuliński, Sekretarz Województwa-Dyrektor Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie.

 

Konkurs Lider Zarządzania Zasobami Ludzkimi, którego organizatorem jest Instytut Pracy i Spraw Socjalnych, ma wieloletnią tradycję – odbywa się już od 19 lat, a honorowy patronat nad nim objęło Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Misją i celem konkursu jest propagowanie dobrych praktyk, promowanie wysokich standardów zarządzania ludźmi w organizacjach oraz wyróżnianie szczególnie innowacyjnych rozwiązań wpływających pozytywnie na jakość zarządzania zasobami ludźmi.

 

Celem konkursu jest nagrodzenie tych organizacji, które wprowadzają nowatorskie rozwiązania w zakresie zarządzania pracownikami. Doceniono nas m.in. za „Praktyki u marszałka”, Radę Dialogu Pracowniczego, działania prozdrowotne, a także możliwości podnoszenia kwalifikacji zawodowych – zaznacza Wiesława Miecznikowska, z-ca Dyrektora Departamentu ds. Kadr i Płac w UMWM.

 

Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie pierwszy certyfikat „Profesjonalne ZZL” otrzymał w 2014 r. W konkursie Lider ZZL bierze udział już od 3 lat.

 

Marta Milewska
Rzeczniczka Prasowa
Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego
tel. 22 59 07 602, kom. 510 591 974
e-mail: rzecznik@mazovia.pl
  • Pobierz: Instytutu Pracy i Spraw...
  • Pobierz: Instytutu Pracy i Spraw...
  • Pobierz: fot. Michał Słaby
  • Pobierz: fot. Michał Słaby

Pliki do pobrania

Liczba wyświetleń: 200

powrót