Informacje prasowe

Informacja prasowa - 779 tys. zł z budżetu Mazowsza dla powiatu otwockiego

2019.07.15 13:05

Mazowieckie programy wsparcia rozstrzygnięte. Remont elewacji strażnicy w OSP Świdry Małe, zakup drona badającego skład z kominów gospodarstw domowych, – to tylko niektóre inwestycje w powiecie otwockim ze wsparciem samorządu Mazowsza. Dziś umowy w tej sprawie podpisali wicemarszałek Wiesław Raboszuk oraz beneficjenci z powiatu otwockiego.

więcej o: 779 tys. zł z budżetu Mazowsza dla powiatu otwockiego

Informacja prasowa - 733 tys. zł z budżetu Mazowsza dla powiatu wyszkowskiego

2019.07.15 11:40

Mazowieckie programy wsparcia rozstrzygnięte. Modernizacja pracowni komputerowej w Szkole Podstawowej w Woli Mystkowskiej, remont dachu strażnicy w OSP Słopsk, budowa placu zabaw w miejscowości Obręb czy poprawa jakości powietrza w Wyszkowie – to tylko niektóre inwestycje w powiecie wyszkowskim ze wsparciem samorządu Mazowsza. Dziś umowy w tej sprawie podpisali Elżbieta Lanc i Janina Ewa Orzełowska członkinie zarządu województwa mazowieckiego oraz beneficjenci z powiatu wyszkowskiego. W spotkaniu wziął udział radny województwa mazowieckiego Mirosław Augustyniak.

więcej o: 733 tys. zł z budżetu Mazowsza dla powiatu wyszkowskiego

Informacja prasowa - Milion złotych z budżetu Mazowsza dla powiatu wołomińskiego

2019.07.15 10:45 , aktualizacja: 2019.07.15 12:03

Mazowieckie programy wsparcia rozstrzygnięte. Zwiększenie obszarów zieleni na terenie gminy Dąbrówka, remont pomieszczeń sanitarnych strażnicy w OSP Klembów czy budowa chodnika w Rasztowie – to tylko niektóre inwestycje w powiecie wołomińskim ze wsparciem samorządu Mazowsza. Dziś umowy w tej sprawie podpisali wicemarszałek Wiesław Raboszuk oraz beneficjenci z powiatu wołomińskiego. W spotkaniu udział wzięli radni województwa mazowieckiego – Bożena Żelazowska, Piotr Kandyba i Marcin Podsędek.

więcej o: Milion złotych z budżetu Mazowsza dla powiatu wołomińskiego

Informacja prasowa - Na Pol’and’Rock Festival 2019 klimatyzowanymi wagonami piętrowymi Kolei Mazowieckich.

2019.07.12 15:05 , aktualizacja: 2019.07.12 15:20

Koleje Mazowieckie uruchomią specjalne połączenie, dzięki któremu uczestnicy Pol’and’Rock Festival będą mogli wygodnie dojechać z Warszawy do Kostrzyna nad Odrą i wrócić. Pociąg będzie zestawiony z 8 wagonów piętrowych Bombardier i lokomotywy EU-47 TRAXX.

więcej o: Na Pol’and’Rock Festival 2019 klimatyzowanymi wagonami piętrowymi Kolei Mazowieckich.

Informacja prasowa - 425 tys. zł z budżetu Mazowsza dla powiatu żyrardowskiego

2019.07.12 14:00 , aktualizacja: 2019.07.12 16:07

Mazowieckie programy wsparcia rozstrzygnięte. Uporządkowanie stawu w miejscowości Ziemnice, remont garażu strażnicy OSP Bartniki, zakup i montaż systemu monitorowania na terenie ROD „Irys”, budowa bieżni owalnej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Bartnikach czy rewitalizacja istniejących terenów zieleni w miejscowości Wiskitki – to tylko niektóre inwestycje w powiecie żyrardowskim ze wsparciem samorządu Mazowsza. Dziś umowy w tej sprawie podpisali Wiesław Raboszuk wicemarszałek oraz beneficjenci z powiatu żyrardowskiego. W spotkaniu wziął udział radny województwa mazowieckiego Adam Orliński.

więcej o: 425 tys. zł z budżetu Mazowsza dla powiatu żyrardowskiego

Informacja prasowa - 751 tys. zł z budżetu Mazowsza dla powiatu sochaczewskiego

2019.07.12 12:50

Mazowieckie programy wsparcia rozstrzygnięte. Remont stolarki okiennej strażnicy w OSP Młodzieszyn, budowa bieżni lekkoatletycznej i skoczni do skoków w dal w Kozłowie Biskupim, budowa przyłącza wodociągowego na potrzeby Rodzinnych Ogródków Działkowych „Nad Potokiem” w Sochaczewie czy budowa wiaty rekreacyjnej przy placu zabaw w Juliopolu – to tylko niektóre inwestycje w powiecie sochaczewskim ze wsparciem samorządu Mazowsza. Dziś umowy w tej sprawie podpisali Wiesław Raboszuk wicemarszałek oraz beneficjenci z powiatu sochaczewskiego. W spotkaniu wziął udział radny województwa mazowieckiego Adam Orliński.

więcej o: 751 tys. zł z budżetu Mazowsza dla powiatu sochaczewskiego

Informacja prasowa - 562 tys. zł z budżetu Mazowsza dla powiatu gostynińskiego

2019.07.12 10:15 , aktualizacja: 2019.07.12 16:09

Mazowieckie programy wsparcia rozstrzygnięte. Remont boiska wielofunkcyjnego przy Zespole Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Gostyninie, remont ogrodzenia Rodzinnego Ogrodu Działkowego „Tulipan” w Gostyninie czy remont drzwi garażowych strażnicy w OSP Krubin – to tylko niektóre inwestycje w powiecie gostynińskim ze wsparciem samorządu Mazowsza. Dziś umowy w tej sprawie podpisali Wiesław Raboszuk wicemarszałek oraz beneficjenci z powiatu gostynińskiego. W spotkaniu wziął udział radny województwa mazowieckiego Adam Orliński.

więcej o: 562 tys. zł z budżetu Mazowsza dla powiatu gostynińskiego

Informacja prasowa - Ponad 1 mln zł z budżetu Mazowsza dla powiatu płońskiego

2019.07.11 18:10 , aktualizacja: 2019.07.12 13:03

Mazowieckie programy wsparcia rozstrzygnięte. Przebudowa i doposażenie placu sportowo-rekreacyjnego w Płońsku, zakup i instalacja systemu służącego informowaniu o jakości powietrza w gminie Baboszewo, remont bram garażowych strażnicy OSP Sochocin – to tylko niektóre inwestycje w powiecie płońskim ze wsparciem samorządu Mazowsza. Dziś umowy w tej sprawie podpisali wicemarszałek Wiesław Raboszuk oraz beneficjenci. W spotkaniu wziął również udział radny województwa mazowieckiego Paweł Obermeyer.

więcej o: Ponad 1 mln zł z budżetu Mazowsza dla powiatu płońskiego

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.