Zaproszenia

Zaproszenie - Siedlecki Meditrans z nową siedzibą

2018.10.04 14:20

Siedziba siedleckiego Meditransu została odnowiona. Dzięki środkom z budżetu województwa mazowieckiego w wysokości 945 tys. zł budynek pogotowia przeszedł gruntowną modernizację. Jutro obiekt zostanie oddany do użytku. W uroczystości weźmie udział wicemarszałek Janina Ewa Orzełowska.

więcej o: Siedlecki Meditrans z nową siedzibą

Zaproszenie - Sejmik Województwa Mazowieckiego – podsumowanie i plany na przyszłość

2018.10.04 13:10 , aktualizacja: 2018.10.04 13:51

Obchodzony w tym roku jubileusz 20-lecia działalności samorządu województwa mazowieckiego oraz kończąca się kadencja to doskonała okazja do podsumowań, ale i przedstawiania planów na przyszłość.

więcej o: Sejmik Województwa Mazowieckiego – podsumowanie i plany na przyszłość

Zaproszenie - Ponad 262 tys. zł na sprzęt specjalistyczny dla OSP z subregionu siedleckiego

2018.10.03 10:10 , aktualizacja: 2018.10.03 10:14

Wkrótce strażacy ochotnicy z subregionu siedleckiego zyskają nowy sprzęt specjalistyczny. Będzie to możliwe, dzięki wsparciu z budżetu Mazowsza. Umowy na realizację projektów w tej sprawie zostaną już jutro podpisane przez wicemarszałek Janinę Ewę Orzełowską i członka zarządu województwa mazowieckiego Elżbietę Lanc oraz przedstawicieli lokalnych samorządów.

więcej o: Ponad 262 tys. zł na sprzęt specjalistyczny dla OSP z subregionu siedleckiego

Zaproszenie - Sejmik Województwa Mazowieckiego – podsumowanie i plany na przyszłość

2018.10.02 13:40 , aktualizacja: 2018.10.02 13:49

Obchodzony w tym roku jubileusz 20-lecia działalności samorządu województwa mazowieckiego oraz kończąca się kadencja to doskonała okazja do podsumowań, ale i przedstawiania planów na przyszłość. O tym, jak w ciągu 20 lat zmienił się subregion ciechanowski, o najważniejszych inwestycjach i przedsięwzięciach, a także o priorytetach na najbliższe lata w trakcie jutrzejszego śniadania prasowego opowiedzą:

więcej o: Sejmik Województwa Mazowieckiego – podsumowanie i plany na przyszłość

Najnowocześniejszy w Europie szpital psychiatryczny otwarty!

2018.10.01 11:20 , aktualizacja: 2018.10.04 13:12

W podwarszawskich Ząbkach dobiegła końca budowa najnowocześniejszego szpitala psychiatrycznego nie tylko w kraju, ale i w Europie. Pierwsi pacjenci zostaną przyjęci już na początku października. Skala inwestycji była ogromna. Powstał nie tylko nowoczesny szpital, ale i przestrzeń do rehabilitacji czy integracji. Wartość inwestycji wyniosła ponad 137 mln zł, a ponad 95 mln zł to wsparcie unijne w ramach RPO WM 14-20.

więcej o: Najnowocześniejszy w Europie szpital psychiatryczny otwarty!

Zaproszenie - Ponad 221 tys. zł na sprzęt specjalistyczny dla OSP z Warszawy i okolicznych gmin

2018.10.01 11:05 , aktualizacja: 2018.10.01 11:43

Wkrótce strażacy ochotnicy z Warszawy i okolicznych gmin zyskają nowy sprzęt specjalistyczny. Będzie to możliwe, dzięki wsparciu z budżetu Mazowsza. Umowy na realizację projektów w tej sprawie zostaną już jutro podpisane przez wicemarszałek Janinę Ewę Orzełowską oraz przedstawicieli lokalnych samorządów.

więcej o: Ponad 221 tys. zł na sprzęt specjalistyczny dla OSP z Warszawy i okolicznych gmin

Zaproszenie - Nowy sprzęt medyczny dla szpitala w Wyszkowie i budowa centrum przesiadkowego w Łochowie

2018.09.28 12:20

Zakup dwóch ambulansów wraz z wyposażeniem, sprzętu medycznego oraz instalacja windy osobowej w SPZZOZ w Wyszkowie to projekt, który otrzyma ponad 1,7 mln zł dofinansowania z UE. Natomiast w rejonie dworca kolejowego i zatoki autobusowej w Łochowie powstanie węzeł przesiadkowy. Ten projekt otrzyma wsparcie w wysokości przeszło 3,1 mln zł. W najbliższy poniedziałek umowy w tej sprawie podpiszą wicemarszałek Janina Orzełowska, członek zarządu województwa mazowieckiego Elżbieta Lanc oraz beneficjenci.

więcej o: Nowy sprzęt medyczny dla szpitala w Wyszkowie i budowa centrum przesiadkowego w Łochowie

Zaproszenie - Cenne obiekty diecezji płockiej przeszły termomodernizację

2018.09.28 12:20

Dzięki 6,1 mln zł dotacji unijnej przyznanej przez samorząd województwa mazowieckiego udało się przeprowadzić termomodernizację obiektów diecezji płockiej. Inwestycja objęła zespół klasztorny, a także Centra Rozwoju Rodziny w Ratowie i Ciechanowie, Bibliotekę Wyższego Seminarium Duchownego oraz Domy Księży Emerytów w Płocku. Realizację tego ważnego, wielozadaniowego projektu podsumują w opactwie pobenedyktyńskim w Płocku biskup Piotr Libera oraz marszałek Adam Struzik.

więcej o: Cenne obiekty diecezji płockiej przeszły termomodernizację

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.