Ochrona powietrza

UWAGA! Do 2 października 2020 r. przedłużamy rekrutację na studia podyplomowe pn. „Zarządzanie jakością powietrza w jednostkach samorządu terytorialnego” – III edycja 2020/2021

2020.09.22 13:50 , aktualizacja: 2020.10.03 09:23

Autor: Joanna Milczarek (PZ), Wprowadzenie: Jerzy Lipka-Wołowski

Rekrutacja na III edycję studiów podyplomowych pn. „Zarządzanie jakością powietrza w jednostkach samorządu terytorialnego”, które Samorząd Województwa Mazowieckiego organizuje wspólnie z Uniwersytetem Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, zostaje przedłużona do 2 października.

 

Program studiów jest tak skonstruowany, aby uczestnicy mogli zapoznać się zarówno z nowoczesnymi metodami monitorowania stanu środowiska (w tym jakości powietrza), technologiami środowiskowymi, jak również aktami prawnymi dotyczącymi ochrony środowiska oraz metodami edukowania w tematyce ochrony środowiska.

Studia dedykowane są pracownikom administracji publicznej, zajmującym się ochroną środowiska. Przyjęcie na ww. studia odbywać się będzie na podstawie kolejności zgłoszeń,
a w pierwszej kolejności rozpatrywane będą zgłoszenia osób zatrudnionych w jednostkach samorządu terytorialnego z terenu województwa mazowieckiego.

 

Opłata za cały rok studiów wynosi 4950 zł (I rata – 2475 zł, II rata – 2475 zł). Osoby zatrudnione w jednostkach samorządu terytorialnego z terenu województwa mazowieckiego zapłacą jedynie 1950 zł. Z dofinansowania Samorządu Województwa Mazowieckiego mogą skorzystać maksymalnie trzy osoby z jednej jednostki samorządu terytorialnego.

 

Szczegółowe informacje dotyczące programu studiów, rejestracji oraz wymaganych dokumentów znajdują się na stronie Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie oraz na dedykowanej stronie http://ceie.edu.pl/podyplomowe-studia/.

 

Zapraszamy!

Liczba wyświetleń: 318

powrót