Kalendarz

„Najpiękniejsze linie kolejowe w Europie. Jak podróżować tanio i często pociągiem?” – spotkanie z podróżniczką Bernadettą (Bebe) Baran

2017.03.31 08:45
Autor: Stacja Muzeum w Warszawie, Wprowadzenie: Urszula Sabak-Gąska
Podróżniczka z plecakiem na tle srogich gór fot. Bernadetta Baran

5 kwietnia, godz. 18.00–20.00 w Sali Lustrzanej Stacji Muzeum przy ul. Towarowej 3 w Warszawie

www.stacjamuzeum.pl

Wstęp wolny

 

Stacja Muzeum zaprasza na drugie spotkanie w ramach cyklu podróżniczego. Bohaterem będzie podróżniczka-pasjonatka Bernadetta (Bebe) Baran, autorka książki pt. „100 pomysłów na podróżowanie”. W trakcie spotkania będzie można się dowiedzieć m.in.: dlaczego warto podróżować? Jakie są najpiękniejsze trasy kolejowe w Europie? Podróże koleją – czy to się opłaca? Gdzie zamieszczane są najatrakcyjniejsze promocje? Czy last minute jest lepsze od first minute? W jaki sposób można spędzić ponad 40 dni w podróży w ciągu roku pracując na etacie? Jak podróżować tanio i często?

 

Kim jest Bernadetta Baran?

Podróżuję od 4 lat i do tej pory udało mi się odwiedzić 27 krajów oraz objechać naszą piękną Polskę wzdłuż i wszerz – wszystko tanim kosztem. Dzięki podróżowaniu moje życie zupełnie się odmieniło, ja sama stałam się bardziej otwarta, ufna ludziom, wyzbyłam się wielu stereotypów, zaczęłam przełamywać swoje słabości a także uświadomiłam sobie, że każdy człowiek ma prawo do szczęścia i nie potrzeba wiele, aby je odnaleźć. Podróże kształcą i są źródłem niesamowitych doświadczeń, ale także stawiają nas w obliczu różnych wyzwań. Książka to tak naprawdę początek mojego projektu. Chcę publikować kolejne pomysły i opisywać prawdziwe historie ludzi, aby inspirować innych do działania – pisze autorka.

Liczba wyświetleń: 23

powrót