Kalendarz

Smykofonia na Mazowszu

2020.10.30 12:00 , aktualizacja: 2020.11.19 08:12
Autor: Mazowiecki Instytut Kultury, Wprowadzenie: Dorota Mądral
Grupa dzieci i dorosłych wpatrzona w muzyków, którzy występują na scenie. Koncerty odbywają się do...

koncerty dla melomaluszków, 22 listopada, godz. 10.00 Grójec, Grójecki Ośrodek Kultury, godz. 13.00 Kozienice, Centrum Kulturalno-Artystyczne, godz. 16.30 Radom, Łaźnia – Radomski Klub Środowisk Twórczych i Galeria

www.mik.waw.pl

 

Projekt Smykofonia to koncerty kameralne dla dzieci w wieku od 0 do 5 lat, ich rodziców, dziadków, cioć oraz wujków. Spotkania z muzyką klasyczną i nie tylko. Koncerty Smykofonii wyróżniają się przyjaznym klimatem, swobodną atmosferą i wysoką jakością prezentowanej muzyki. To po prostu zawsze świetna zabawa przy dobrej muzyce. Koncerty tego edukacyjnego projektu Violetty Łabanow-Jastrząb, Prezes Fundacji Muzyka jest dla wszystkich, uhonorowanego m.in. Nagrodą Słoneczniki portalu CzasDzieci.pl i Gwarancja kultury kanału TVP Kultura w roku 2013, realizowane są w kilku wybranych ośrodkach województwa mazowieckiego. Oprócz muzyki w oryginalnym kształcie prezentowane są opracowania utworów, łatwe i znane piosenki oraz zabawy muzyczne dla rodziców z dziećmi. W 2020 roku, po rocznej przerwie, Smykofonia uzyskała dofinansowanie Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Koncerty odbywają się do końca listopada w 10 ośrodkach naszego województwa.

Uwaga! W związku z pandemią koronawirusa mogą nastąpić zmiany dotyczące organizacji wydarzeń. Prosimy o śledzenie stron internetowych organizatorów imprez.

 

Liczba wyświetleń: 25

powrót