Konsultacje społeczne

Konsultacje projektu uchwały w sprawie podziału samorządowej instytucji kultury „Muzeum im. Jacka Malczewskiego w Radomiu” oraz utworzenia samorządowej instytucji kultury pn.: „Muzeum Jana Kochanowskiego w Czarnolesie” i nadania jej statutu

2019.10.23 15:25 , aktualizacja: 2019.10.24 08:44

Autor: Dagny Gątkowska (KP), Wprowadzenie: Agnieszka Stabińska

Departament Kultury, Promocji i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie informuje, że Mazowiecka Rada Działalności Pożytku Publicznego otrzymała do konsultacji projekt uchwały w sprawie podziału samorządowej instytucji kultury pn.: „Muzeum im. Jacka Malczewskiego w Radomiu”,  oraz utworzenia samorządowej instytucji kultury pn.: „Muzeum Jana Kochanowskiego w Czarnolesie” i nadania jej statutu. Projekt uchwały, po zaakceptowaniu przez Zarząd Województwa Mazowieckiego, zostanie przedłożony Sejmikowi Województwa Mazowieckiego.

 

Konsultacje potrwają do 30 października 2019 r.

 

Uchwała 1369/74/19 Zarządu Województwa Mazowieckiego z  1 października 2019 r. w sprawie przekazania do uzgodnienia z ministrem właściwym do spraw kultury i ochrony dziedzictwa narodowego projektu statutu samorządowej instytucji kultury pn.: „Muzeum Jana Kochanowskiego w Czarnolesie”

Pliki do pobrania

Rozmiar: 20 kB, Liczba pobrań: 107

Liczba wyświetleń: 153

powrót