Aktualności

Konkurs „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy”

2018.05.23 09:55 , aktualizacja: 2018.05.23 10:06

Autor: Mariusz Rukat (KM), Wprowadzenie: Urszula Sabak-Gąska

Ruszyła XVI edycja konkursu „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy”. Konkurs wyłania najlepiej funkcjonujące – zdaniem przedsiębiorców – urzędy skarbowe.

 

Organizatorem tego przedsięwzięcia od 2003 r. jest Business Centre Club we współpracy z Krajową Administracją Skarbową. Podstawowym celem konkursu jest tworzenie przyjaznej atmosfery między urzędem skarbowym a przedsiębiorcą. Zwycięzcy konkursu otrzymują tytuł „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy”, który jest wyróżnieniem od przedsiębiorców i wyrazem uznania dla urzędu i jego pracowników.

 

Szczegóły konkursu

Konkurs potrwa do 25 maja br., a jego rozstrzygnięcie nastąpi 29 czerwca br. Szczegółowe informacje zamieszczone są na stronie BCC: Business Centre Club   oraz na stronie Izby Administracji Skarbowej w Warszawie: Izba Administracji Skarbowej w Warszawie . Udział w Konkursie polega na wypełnieniu przez przedsiębiorców ankiety, którą organizatorowi Konkursu można złożyć za pośrednictwem urzędu skarbowego lub wysłać bezpośrednio na adres organizatora:

Plac Żelaznej Bramy 10

00-136 Warszawa

 

Gorąco zachęcamy do udziału!

Liczba wyświetleń: 33

powrót