Aktualności

Targi MIMS Automechanika w Moskwie – możliwość promocji na polskim stoisku narodowym

2018.07.06 12:05 , aktualizacja: 2018.08.06 12:08

Autor: Mariusz Rukat (KM), Wprowadzenie: Urszula Sabak-Gąska

Informujemy, że Polska Agencja Inwestycji I Handlu jest organizatorem stoiska informacyjno-promocyjnego branży „Części samochodowych i lotniczych” na targach MIMS Automechanika, które odbędą się w terminie 27–30 sierpnia 2018 r. w Moskwie. Działanie podejmowane jest w ramach realizowanego projektu „Promocja gospodarki w oparciu o polskie marki produktowe – Marka Polskiej Gospodarki – Brand” poddziałanie 3.3.2.

W imieniu PAIH informujemy, że mogąPaństwo bezpłatnie skorzystać z następujących form promocji:

  • Organizacji spotkań B2B na targach
  • Wyświetlenie filmu promocyjnego na stoiskach narodowych
  • Dystrybucja folderów reklamowych na stoisku narodowym 

Lista wszystkich wydarzeń targowych obejmujących wsparcie w takiej formule ze strony PAIH, dostępna jest na stronie www.parts.trade.gov.pl (zakładka aktualności – kalendarz)

 

Firmy zainteresowane dystrybucją folderów informacyjnych na poszczególne targi zapraszamy do przesyłania materiałów na adres:

Polska Agencja Inwestycji i Handlu

Ul. Bagatela 12

00-585 Warszawa

z dopiskiem „PAIH -Targi MIMS Automechanika, materiały informacyjne” do 31 lipca br. do końca dnia. Recepcja PAIH czynna jest całą dobę. Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość wykorzystania Państwa materiałów na kolejnych targach w przypadku, gdyby nie zostały one w całości rozdystrybuowane na danej imprezie. Ilość materiałów nie powinna przekraczać objętości jednej paczki ok. 1 kg. Wskazane jest wcześniejsze poinformowanie o planowanej przesyłce (wraz z wagą i wymiarami).

 

Firmy zainteresowane wyświetleniem filmu promocyjnego na stoisku narodowym proszone są wgrywanie materiału filmowego (do 13 sierpnia br.) na link: https://drive.google.com/drive/folders/179gYzKU0yY7ns7XOk1BPneXgn5hGD_3C?usp=sharing  

Materiały można dostarczyć również bezpośrednio na targach. Szerszych informacji w tej sprawie może udzielić

Marek Sieczkowski

Project Manager

Departament Promocji Gospodarczej PAIH

Tel. +48 600 400 816

 

Zgodnie z informacją Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu, Państwa dane osobowe są przetwarzane przez PAIH S.A. Niezbędne informacje w tym zakresie można uzyskać na stronie internetowej PAIH www.paih.gov.pl .

Liczba wyświetleń: 92

powrót