Aktualności

Nabór do Programu Partnerskiego Światowej Wystawy EXPO 2020 w Dubaju

2018.11.22 13:25 , aktualizacja: 2018.12.10 08:31

Autor: Mariusz Rukat (KM), Wprowadzenie: Agnieszka Stabińska

Przypominamy, że do 7 grudnia br.  trwa nabór do Programu Partnerskiego Światowej Wystawy Expo 2020 w Dubaju.

Program Partnerski dla firm realizowany jest przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu S.A., wychodząc naprzeciw oczekiwaniom polskich firm, które w szczególny sposób chciałyby włączyć się w program gospodarczy towarzyszący udziałowi Polski Światowej Wystawie EXPO 2020 w Dubaju.

 

Inicjatywa jest formą partnerską dla firm i obejmuje ofertę sponsoringu elementów ekspozycji oraz wyposażenia Pawilonu Polski, a także wydarzeń towarzyszących. Takie działanie stwarza krajowym przedsiębiorcom – niezależnie od skali ich działalności – jedyną w swoim rodzaju możliwość promocji, wzmocnienia planów ekspansji zagranicznej i współtworzenia polskiej prezentacji podczas najbardziej prestiżowego wydarzenia promocyjno-gospodarczego na świecie. W ramach przyjętego działania możliwe są rożne formy promocji z możliwością dostosowania do oczekiwań Partnera, celów, jakie zamierza osiągnąć i grupy docelowej, którą chciałby zainteresować swoją ofertą.

 

Program przewiduje trzy kategorie partnerstwa:

  • wyposażenie pomieszczeń biurowych oraz części gastronomicznej,
  • wydarzenia towarzyszące,
  • partnerstwo specjalne.

Nabór do Programu ma formułę konkursu.

 

Zapraszamy firmy do współtworzenia wyposażenia ekspozycji i pawilonu, w tym do współpracy polegającej na udostępnieniu produktów, które zostaną wykorzystane w pomieszczeniach biurowych Pawilonu.

 

Szczegóły dotyczące programu oraz formularze zgłoszeń znajdują się na stronie krajowej wydarzenia pod hasłem Program Partnerski.

 

Szerszych informacji udziela Zespół EXPO PAIH.

 

Liczba wyświetleń: 125

powrót