Aktualności

Targi Żywności Regionalnej i Ekologicznej 26–27 września 2020 Poznań

2020.08.28 12:45 , aktualizacja: 2020.08.28 12:49

Autor: Anna Gawlicka (RW), Wprowadzenie: Jerzy Lipka-Wołowski

Targi Żywności Regionalnej i Ekologicznej odbędą się w Poznaniu 2627 września 2020 r.

 

Oferta targów adresowana jest przede wszystkim do świadomych konsumentów, zwracających uwagę na wartość spożywanych produktów i poszukujących tych artykułów spożywczych, które mają ekologiczne pochodzenie, powstają na bazie lokalnych surowców czy też ich produkcja jest potwierdzona certyfikatami jakości.

 

Wydarzenie urozmaicone jest o warsztaty rodzinne, animacje, zgadywanki i smaczne przygody dla najmłodszych. Wszystko po to, by poprzez formę zabawy nauczyć dzieci zdrowych nawyków żywieniowych oraz zaprezentować różnorodność kuchni regionalnej.

Dodatkowo tegoroczna edycja targów odbywa się w tym samym czasie, co Jesienny Targ Ogrodniczy.

 

Przygotowaniom do targów towarzyszy wielopłaszczyznowa kampania promocyjna targów oparta m.in. o takie kanały jak media lokalne i ogólnopolskie o tematyce lifestyle i kulinarnej, Internet i media społecznościowe. Dzięki temu informacja o targach i wystawcach biorących w nich udział dociera do szerokiego grona potencjalnych klientów w tym także biznesowych z branży HoReCa.

 

Zgodnie z zaleceniami Głównego Inspektoratu Sanitarnego (GIS) organizatorzy targów, tj. Międzynarodowe Targi Poznańskie Sp. z o.o., podejmą wszelkiego rodzaju środki ostrożności w trosce o bezpieczeństwo zarówno wystawców jak i odwiedzających poprzez m.in. zainstalowanie kamer termowizyjnych mierzących temperaturę ciała, możliwość elektronicznego zakupu biletów wstępu, pisemne lub elektroniczne wypełnienie ankiety epidemiologicznej, wprowadzenie obowiązku dezynfekcji rąk przy wejściu i wyjściu z targów, wprowadzenie wymogu zakrywania ust i nosa w pomieszczeniach pawilonów czy czasowe ograniczenia wejścia na teren wystawowy podyktowany maksymalną liczbą osób mogących przebywać na jednym obszarze.   

 

Wszelkich dodatkowych informacji odnośnie udziału w imprezie udzielą Państwu Dyrektor Projektu Marcin Gorynia:

e-mail:  tel. +48 603410238

oraz Manager ds. kluczowych klientów Monika Wawrzyniak:

e-mail:  tel. +48 603590462. 

Liczba wyświetleń: 45

powrót