Pasek przewijania

Mobilny Paszport Turystyczny

2014.04.04 09:10 , aktualizacja: 2014.12.03 12:12
Autor: Departament Kultury, Promocji i Turystyki, Wprowadzenie: Agnieszka Stabińska

Samorząd Województwa Mazowieckiego zachęca do aktywnego spędzania czasu na Mazowszu. Do 31 października br. trwa akcja odkrywania regionu z „Paszportem Turystycznym Województwa Mazowieckiego”. Po raz pierwszy z wykorzystaniem mobilnej bezpłatnej aplikacji. Dzięki niej, mając konto na Facebooku, z łatwością będzie można zameldować się w odwiedzanym przez nas miejscu.

 

Do tej pory „mini przewodnik”, zawierający wybrane placówki, dostępny był jedynie w wersji papierowej – w formie książeczki lub wydruku ze strony www.mazovia.pl. Z mobilnej aplikacji można korzystać jak z podręcznego przewodnika po placówkach i mapy. Jest ona przeznaczona na telefony oparte na systemie Android (wersje od 2.3 do 4.4). Aby działała poprawnie, należy połączyć się z siecią Internet (wymagane do wyświetlania mapy z oznaczonymi placówkami oraz wykonywania meldunków) oraz włączyć odbiornik GPS w urządzeniu, by śledzić pozycję użytkownika. Każdy kto chce wziąć udział w konkursie, powinien zaakceptować jego regulamin oraz zalogować się do aplikacji poprzez swoje konto na Facebooku.Po osiągnięciu wymaganego minimum punktów, aplikacja umożliwi wysłanie zgłoszenia do udziału w losowaniu.

 

W kulturalno-turystycznej ofercie regionu każdy znajdzie coś dla siebie. Mamy nadzieję, że formuła programu zainspiruje wszystkich, bez względu na wiek, do skorzystania z takiego sposobu spędzania czasu wolnego. Zachętą niech będą atrakcyjne nagrody przyznawane w drodze losowania za zebranie odpowiedniej liczby punktów, a są to:

 

I nagroda – 30 punktów i więcej – karta podarunkowa do sklepu turystycznego o wartości 600 zł – 5 szt.

II nagroda – od 26 punktów – karta podarunkowa do sklepu turystycznego o wartości 500 zł – 5 szt.

III nagroda – od 22 punktów – roczny karnet wstępu do Kompleksu Basenów Termalnych „Termy Mszczonów” o wartości 400 zł – 3 szt.          

Dodatkowo do wygrania są również: plecaki, saszetki turystyczne na biodro, albumy o Mazowszu.

 

Warto wspomnieć, ze zarówno posiadacze papierowej wersji Paszportu, jak i mobilni uczestnicy programu mają okazję do skorzystania ze zniżek oferowanych przez część placówek biorących udział w projekcie.

 

 

 

 

.

Pliki do pobrania

Rozmiar: 936 kB, Liczba pobrań: 663, Adobe Acrobat Document
Rozmiar: 15648 kB, Liczba pobrań: 2336, Adobe Acrobat Document
Rozmiar: 149 kB, Liczba pobrań: 991, Adobe Acrobat Document
Rozmiar: 447 kB, Liczba pobrań: 888, Adobe Acrobat Document
Rozmiar: 1361 kB, Liczba pobrań: 865, Adobe Acrobat Document

Liczba wyświetleń: 4652

powrót