Nagroda Marszałka

Kandydaci w XIX edycji konkursu Nagroda Marszałka Województwa Mazowieckiego

2018.09.07 12:50

Autor: Natalia Matysiak (KP), Wprowadzenie: Monika Gontarczyk

Członkowie kapituły konkursu Nagroda Marszałka Województwa Mazowieckiego dokonali wyboru 10 laureatów, spośród kandydatów zgłoszonych w tym roku przez uprawnione podmioty.

 

40 zgłoszeń dotyczyło osób fizycznych, a 24 – podmiotów niebędących osobami fizycznymi. Spośród wszystkich złożonych wniosków 3 nie spełniają wymogów formalnych. Przy wyborze laureatów brane były pod uwagę głównie zasługi i działalność wykraczające poza podstawowe obowiązki zawodowe kandydata.

 

Laureatów XIX edycji konkursu Nagroda Marszałka Województwa Mazowieckiego poznamy na gali wręczenia nagród, która odbędzie się 12 października 2018 r. w Europejskim Centrum Artystycznym im. Fryderyka Chopina w Sannikach.

 

Tegoroczni kandydaci do nagrody (wraz z podmiotem zgłaszającym) to:

 

1-1/2018 Bardowski   Wojciech – Stowarzyszenie Wspierania Aktywności Społecznej "Nie daj się nudzie"

2-1/2018 Lipiec Tadeusz, Lipiec Marian – Muzeum Wsi Radomskiej w Radomiu

3-1/2018 Doleżyński Zdzisław Antoni – Starostwo Powiatowe w Białobrzegach

4-1/2018 Wasilewski Stanisław – Starostwo Powiatowe w Pułtusku/Starostwo Powiatowe w Żyrardowie"

5-1/2018 Kohn Alfred – osoba prywatna/Towarzystwo Przyjaciół Tarczyna

6-1/2018 Radziwonowicz Tomasz – Mazowiecki Instytut Kultury

7-1/2018 Nowaczewski Ryszard – Komisja Kultury i Dziedzictwa Narodowego Sejmiku Województwa Mazowieckiego

8-1/2018 Adamski Witold – Powiat Kozienicki

9-1/2018 Iwiński Tadeusz Bronisław – Towarzystwo Przyjaciół Miasta Ogrodu Podkowa Leśna

10-1/2018 Mosańska Izabella – osoba prywatna

11-1/2018 Chaberek Wiesława – Centrum Kultury - Biblioteki i Sportu w Lelisie

12-1/2018 Chciałowski Tomasz – Gmina Miejska Legionowo

13-1/2018 Orłow Eugeniusz – Rada Główna Stowarzyszenia Autorów Polskich

14-1/2018 Bacławski Stanisław – Gmina Kadzidło

15-1/2018 Lewandowska Czesława – Stowarzyszenie Unikat - Przyjazna Gmina

16-1/2018 Grudzień Robert – Komisja Kultury i Dziedzictwa Narodowego Sejmiku Województwa Mazowieckiego

17-1/2018 Kozłowski Ryszard Jan – Komisja Kultury i Dziedzictwa Narodowego Sejmiku Województwa Mazowieckiego

18-1/2018 Krajewska Alfreda – Starostwo Powiatowe w Sierpcu

19-1/2018 Bartkowski Andrzej – Powiat Warszawski Zachodni

20-1/2018 Kielak-Ciemniewska Ewa – Fundacja "Hereditas"

21-1/2018 Oborny Aneta – Powiat Szydłowiecki

22-1/2018 Miaśkiewicz Jarosław – Gmina Młodzieszyn

23-1/2018 Stanaszek Łukasz Maurycy – Gmina Góra Kalwaria

24-1/2018 Domańska Róża Krystyna – Radomskie Towarzystwo Naukowe

25-1/2018 Kunicka Marzena – Gmina Płońsk

26-1/2018 Prusinowski Janusz – Muzeum Ludowych Instrumentów Muzycznych w Szydłowcu

27-1/2018 Krajewski Dariusz Krzysztof – Stowarzyszenie Radomskiej Młodzieżowej Orkiestry Grandioso

28-1/2018 Jarosławski Aleksander Wiesław – Przewodniczący Rady Gminy Płońsk

29-1/2018 Żaglewska Mirosława – Stowarzyszenie Klub Biegacza

30-1/2018 Adamski Artur – Regionalne Stowarzyszenie Twórców Kultury i Dziedzictwa Narodowego w Raciążu

31-1/2018 Bogdanovich Irina – Chór Akademicki Uniwersytetu Warszawskiego

32-1/2018 Wittels Karol – Federacja Mazowia

33-1/2018 Czyżewska Anna – Fundacja Obserwatorium

34-1/2018 Jajszczak Zbigniew – Gmina Wodynie

35-1/2018 Suwalska Dorota – Gmina Nadarzyn

36-1/2018 Rudnicka Krystyna – Miasto Siedlce

37-1/2018 Odoszewski Mirosław – Miasto i Gmina Łosice

38-1/2018 Banasiak Joanna – Gmina Miasto Płock

39-1/2018 Samsel Karol – Miasto Ostrołęka

40-1/2018 Ołdak Krystyna – Stowarzyszenie Przyjaciół Strachówki

 

Kandydaci zgłoszeni do XIX edycji Konkursu Nagroda Marszałka Województwa Mazowieckiego – podmioty niebędące osobami fizycznymi, oraz podmioty zgłaszające

 

1-2/2018 Kapela Praska – Burmistrz Dzielnicy Praga Północ m. st. Warszawa

2-2/2018 Zespół Ludowy "Węgrowianie" – Węgrowski Ośrodek Kultury

3-2/2018 Koło Gospodyń Wiejskich "Chudkozionki" – Stowarzyszenie "Projekt Radomir"

4-2/2018 Towarzystwo Przyjaciół Warszawy – Fundacja Pracownia Badań i Innowacji Społecznych "Stocznia"

5-2/2018 Klub Seniora "Stokrotka" – Gmina Szelków

6-2/2018 Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka – Gmina Kozienice

7-2/2018 Zespół Tańca Ludowego "Sadzewiczowa" – Starostwo Powiatowe w Węgrowie

8-2/2018 Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna im. W.S. Laskowskiego w Grójcu – Gmina Grójec

9-2/2018 Młodzieżowa Orkiestra Dęta Ochotniczej Straży Pożarnej w Wyszkowie – Starosta Powiatu Wyszkowskiego

10-2/2018 Stowarzyszenie Emerytów "Spokojna Jesień Życia" – Burmistrz Szydłowca

11-2/2018 Stowarzyszenie "Więzy" – Gmina Wiązowna

12-2/2018 Fundacja Rok Rzeki Wisły – Mazowiecka Regionalna Organizacja Turystyczna

13-2/2018 Warszawskie Stowarzyszenie Plastyków – Stowarzyszenie Biuro Obsługi Ruchu Inicjatyw Społecznych BORIS

14-2/2018 Orkiestra Dęta Ochotniczej Straży Pożarnej w Liwie – Gmina Liw

15-2/2018 Młodzieżowa Orkiestra Dęta Ochotniczej Straży Pożarnej w Gozdowie – Gmina Gozdowo

16-2/2018 Stowarzyszenie Przyjaciół Solca – Stowarzyszenie LGD Krzemienny Krąg

17-2/2018 Gminne Centrum Kultury im. Heleny Wielobyckiej w Mrozach – Gmina Mrozy

18-2/2018 Stowarzyszenie Droga Mleczna – Stowarzyszenie Droga Mleczna

19-2/2018 Stowarzyszenie "Nad Bzurą" – Porozumienie Organizacji Pozarządowych Powiatu Sochaczewskiego

20-2/2018 Stowarzyszenie "Pracownia Etnograficzna" im. Witolda Dynowskiego – Rozwój w Biały Dzień

21-2/2018 Chór Akademicki Uniwersytetu Warszawskiego – Chór Akademicki Uniwersytetu Warszawskiego

22-2/2018 Nadarzyński Ośrodek Kultury – Wójt Gminy Nadarzyn

23-2/2018 Książnica Płocka im. Władysława Broniewskiego – Gmina Miasto-Płock

24-2/2018 Tadeusz Lipiec, Marian Lipiec "Kapela Lipce" – Muzeum Wsi Radomskiej w Radomiu

Liczba wyświetleń: 481

powrót