Członkowie Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Mazowsze

Spółdzielnia Socjalna Zbuczynianki

2017.05.08 14:40 , aktualizacja: 2017.05.16 11:08
Autor: Departament Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich, Wprowadzenie: Dorota Łucja Cichocka
Spółdzielnia Socjalna Zbuczynianki archiwum UMWM

Spółdzielnia Socjalna "Zbuczynianki", która powstała w ramach projektu Ośrodka Wspierania Ekonomii Społecznej w subregionie siedleckim składa się z pięciu osób w tym trzy to osoby bezrobotne. Celem Spółdzielni jest wprowadzenie na rynek pracy, poprzez prowadzenie wspólnego przedsiębiorstwa w oparciu o osobistą pracę członków, osób niepełnosprawnych i zagrożonych wykluczeniem społecznym, osób o niskiej aktywności zawodowej oraz umożliwienie osobom bezrobotnym aktywizacji zawodowej.

Celem Spółdzielni jest również tworzenie więzi miedzy ludzkich oraz integracja i reintegracja społeczna i zawodowa osób zatrudnionych w Spółdzielni i ich rodzin.

Nasza Misja: Zbuczynianki - kobiety dbające o tradycję, dzięki którym nie zapomnisz smaków z dzieciństwa i poczujesz ciepło domowego ogniska.

Opis celu społecznego: Spółdzielnia pozwala rozwijać swoje umiejętności i zdobywać nowe doświadczenia swoim członkom.

 

Kontakt:

Anna Pogonowska

Stary Krzesk 56

08-106 Zbuczyn

Telefon +48 797 700 049

e-mail: zbuczynianki@gmail.com

www.alewioska.pl

http://zlepszejpolki.pl/org/502/spoldzielnia-socjalna-zbuczynianki

Liczba wyświetleń: 140

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.