Członkowie Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Mazowsze

P.H.U. Arkadiusz Sadowski

2017.05.08 14:55 , aktualizacja: 2017.05.16 11:06
Autor: Departament Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich, Wprowadzenie: Dorota Łucja Cichocka
P.H.U. Arkadiusz Sadowski archiwum UMWM
P.H.U. Arkadiusz Sadowski archiwum UMWM

„Pasieki Rodziny Sadowskich” to, jak sama nazwa wskazuje, firma, w której dwa pokolenia pszczelarzy pozyskują miód oraz inne produkty tradycyjnie występujące na ziemi Mazowieckiej. Prowadząc stacjonarne i wędrowne pasieki możemy podbierać wiele szlachetnych gatunków miodów występujących na północy naszego województwa – m .in. rzepakowe, akacjowe, lipowe, gryczane.

Nasza główna pasieka znajduje się na terenie Zespołu Parkowo-Dworskiego w Karwosiekach-Cholewicach. Jest to piękny teren położony na terenie Brudzeńskiego Parku Krajobrazowego, w którym wielowiekowa historia naszej ziemi przenika się z wspaniałą przyrodą. Praca w miejscach takich jak to przynosi nam niezwykłą satysfakcję. Miody z naszych pasiek charakteryzują się wspaniałym smakiem. Równie wielką wagę przykładamy jednak do ich wyglądu. Mając w rodzinie profesjonalnego grafika staramy się by etykiety oraz pozostałe elementy naszych produktów były tak piękne, jak to tylko możliwe. Co ciekawe w naszych pasiekach dziedzictwo przybrało niecodzienny wymiar. Działalność rozpoczął niespełna dwudziestoletni syn, któremu udało się zapalić do wsparcia pomysłu całą rodzinę. Dumnie twierdzimy, że dziedzictwo to nie tylko to, co przyjmujemy od naszych przodków, lecz także to co zostawiamy naszym potomnym!

 

Kontakt:

Arkadiusz Sadowski

ul. Benedykta Dybowskiego 54

09-400 Płock

e-mail: arkadiusz.sadowski@pasiekisadowskich.pl

Liczba wyświetleń: 343

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.