Członkowie Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Mazowsze

Hotel Ajax, Restauracja Ajax

2017.05.08 14:55 , aktualizacja: 2017.07.27 08:41
Autor: Departament Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich, Wprowadzenie: Dorota Łucja Cichocka
eleganckie wnętrze przestronnej sali hotelu Wnętrze obiektu, fot. arch....

Zapraszamy do nowo otwartego 3-gwiazdkowego hotelu oraz restauracji AJAX, mieszczącego się przy Alei Krakowskiej 63 w Jankach koło Warszawy.

 

Obiekt charakteryzuje się nowoczesnym wyglądem a komfortowe wnętrza urządzone są w stylu neoklasycznym. Mamy 21 pokoi w standardzie ***, w tym 54 miejsca noclegowe, salę restauracyjną oraz dwie sale konferencyjne i ogród w okresie letnim. W gastronomii działamy od 1980 r. Jesteśmy firmą rodzinną, prowadzoną przez pokolenia.

 

Specjalizujemy się w tradycyjnej kuchni polskiej. Oprócz niezapomnianych kulinarnych wrażeń, zapewniamy gościnną atmosferę i profesjonalną obsługę. Nasza restauracja jest doskonałym miejscem do spotkań biznesowych, jak również wszelkich przyjęć okolicznościowych, weselnych, chrzcin, komunii, urodzin, ślubu w plenerze. Zarówno kulinarni tradycjonaliści, jak i poszukiwacze nowych smaków, znajdą coś pysznego dla siebie.

 

Kontakt:

Grażyna Sitarek

Al. Krakowska 63

05-090 Janki

www.hotelajax.pl

Liczba wyświetleń: 128

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.