Członkowie Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Mazowsze

ETERNO – smak rodzinnej pasji

2016.07.25 08:30 , aktualizacja: 2017.05.18 13:51
Autor: Departament Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich, Wprowadzenie: Dorota Łucja Cichocka
wiśnie z rumem firmy Eterno archiwum UMWM
wiśnie z rumem firmy Eterno archiwum UMWM

Z miłości do dobrej kuchni, łączenia i wydobywania smaków stworzyliśmy markę ETERNO, manufakturę przetworów owocowych, w której obecnie pracują już 3 pokolenia.

Wszystkie przysmaki są w 100% naturalne, bez konserwantów. Wytwarzamy je tradycyjnymi metodami według rodzinnych receptur. Naszym priorytetem jest jakość, a klienci cenią je za oryginalność i smak. Na nikim się nie wzorujemy, wszystkie frykasy to nasze autorskie pomysły. Zaczęliśmy od jednego produktu: Cytrynek z Rumem, który do dzisiaj jest naszym sztandarowym przetworem, a dzięki naszej pasji możemy pochwalić się gamą ponad 50 przetworów.  Wszystkie powstają z dużym zaangażowaniem i dbałością o każdy szczegół i najwyższą jakość. Wiele odmian owoców i warzyw odbieramy od zaprzyjaźnionych, lokalnych rolników i sadowników, wytwarzamy z nich przysmaki wspierające dziedzictwo kulinarne Mazowsza, powracając do rodzinnych, domowych, sprawdzonych receptur.

 

Odkryj radość łączenia przetworów ETERNO, twórz smaczne i naturalne dania, zostań z nami koneserem smaku.

 

Eterno s.c.

05-800 Pruszków,

Ul. Przejazdowa 27

e-mail:

www.eterno.pl

Liczba wyświetleń: 267

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.