Członkowie Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Mazowsze

Bistro u Przyjaciół

2017.07.27 08:25

Autor: Departament Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich, Wprowadzenie: Małgorzata Wielechowska

logo firmy Logotyp Bistro u Przyjaciół

Bistro u Przyjaciół to dwa wyjątkowe miejsca usytuowane w biznesowym centrum Warszawy.

 

Codziennie rano naszych klientów częstujemy świeżym i chrupiącym pieczywem, z którego możemy wyczarować śniadanie, na jakie tylko mają ochotę. Do tego obowiązkowa aromatyczna kawa, by dobrze rozpocząć dzień. Nasze propozycje lunchowe kuszą różnorodnym wyborem potraw – zup i dań głównych. Przygotowane przez nas posiłki sprostają wielbicielom mięs, ryb a także są odpowiednie dla osób wege czy przebywających na diecie bezglutenowej. W propozycjach naszego menu staramy się komponować nasze dania tak, by trafić w oczekiwania i smaki klientów. W naszej kuchni kolorowe dodatki, glutaminian sodu czy inne ulepszacze nie mają racji bytu. Potrawy, które przygotowujemy są zbilansowane i pełnowartościowe, bogate w składniki odżywcze, przyrządzone wyłącznie ze świeżych produktów. Chętnie sięgamy po sezonowe produkty, dopełniając je świeżymi ziołami i przyprawami w myśl sentencji „świeżo, zdrowo, naturalnie”.

 

Naszym klientom proponujemy szeroki wybór potraw – zestawy z zupą lub bez, danie jarskie, rybne lub danie dnia. Każdego dnia w ramach naszego show livecooking – na oczach gości przygotowujemy kaszotto, naleśniki, grillujemy mięso i ryby. Od wielu miesięcy nasze bistro serwuje również ręcznie lepione pierogi. Oprócz tego w ofercie mamy zielone koktajle, puddingi chia, desery i inne.

 

Zajmujemy się kompleksową obsługą uroczystości rodzinnych i firmowych – eventów, konferencji czy szkoleń. Do każdego wydarzenia podchodzimy indywidualnie w zależności od oczekiwań, potrzeb i wymagań. Nasze potrawy kuszą nie tylko wyglądem, ale przede wszystkim smakiem. Dbamy o estetykę i oprawę wydarzenia. Mamy na swoim koncie kilkadziesiąt zrealizowanych wydarzeń, a wśród nich eventy na ponad 1000 osób.

 

 

Kontakt:

Domaniewska 39A

Warszawa

Telefon +48 512 613 640

horison@bistro.pl

www.bistro.pl

Liczba wyświetleń: 186

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.