Członkowie Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Mazowsze

Zakład Mięsny Mościbrody Sp. z o.o.

2017.12.15 12:35
Autor: Departament Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich, Wprowadzenie: Dorota Łucja Cichocka
NA zdjęciu właściciel i oznaczenia przyznanych firmie certyfikatów Zakład Mięsny Mościbrody...

Zakład Mięsny Mościbrody Sp. z o.o. funkcjonuje na rynku od 1996 roku. Realizujemy pełny profil produkcyjny prowadząc skup i ubój trzody chlewnej, bydła i cieląt, rozbiór i konfekcjonowanie mięsa oraz produkcję wędlin w ponad 100 asortymentach. Mamy wdrożony system kontraktacji bydła i trzody chlewnej.

 

Długotrwała i udana współpraca z naszymi stałymi dostawcami stanowi najlepszy wyznacznik jakości i standardów dla sprzedawanych przez nas wyrobów. Cechą wyróżniającą nasze mięso jest wysoka jakość oraz wysoka przydatność kulinarna i przetwórcza. Wyróżnia je także pewność pochodzenia, surowiec pochodzi od rodzimych hodowców. Zakład ma potwierdzenie na pochodzenie zwierząt z hodowli, w której zachowano klasyczne metody oraz zadbano o zbilansowane żywienie i dobrostan, a na etapie przetwórstwa wyeliminowano sztuczne dodatki. Zakład Mięsny Mościbrody jest członkiem Stowarzyszenia Rzeźników i Wędliniarzy RP Unii Producentów (SRWiW) i Pracodawców Przemysłu Mięsnego (UPEMI). W 2011 roku Zakład Mięsny został oceniony przez Intertrek Certification Ltd i spełnił wymagania standardu BRC. W 2014 roku Zakład spełnił wymagania systemu Gwarantowanej Jakości Żywności QAFP w zakresie zeszytu branżowego „Wędliny. Wymagania produkcyjne i jakościowe” w obszarze przetwórstwa. Sprzedaż obejmuje zasięgiem kraje Unii Europejskiej oraz rynki wschodnie. Zakład posiada liczne uprawnienia eksportowe i prowadzi współpracę
na rynkach takich jak: Szwecja, Wielka Brytania, Holandia, Belgia, Francja, Włochy, Hiszpania, Czechy, Słowacja, Węgry, Uzbekistan, Kirgistan, Tadżykistan, Kazachstan, Gruzja. Wyroby z logo firmy są nagradzane na licznych konkursach spożywczych w kraju i za granicą. Zakład Mięsny Mościbrody Sp. z o.o. w ramach strategii ciągłego rozwoju uczestniczy w międzynarodowych wystawach i targach spożywczych w kraju i za granicą. Pozwala to przyczynić się do promowania najwyższej jakości polskiej żywności na arenie światowej oraz wdrażać światowe trendy w produkcji dla zachowania najwyższej jakości i najlepszego smaku naszych wyrobów. Sztandarowym produktem, którym firma może się poszczycić jest kiełbasa chłopska z Mościbród z certyfikatem Jakość Tradycja.

 

Kontakt:

Mościbrody 53

08-112 Wiśniew

Telefon +48 25 641 71 86

sekretariat@moscibrody.pl

www.moscibrody.pl

Liczba wyświetleń: 182

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.