Członkowie Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Mazowsze

Gospodarstwo Agroturystyczne, Zagroda Edukacyjna Ewa Mitowska

2018.04.27 14:45

Oferujemy wypoczynek w małej wsi na terenie Nadbużańskiego Parku Krajobrazowego. Na turystów czeka samodzielny dom. Gościom serwujemy tradycyjne potrawy naszego regionu z produktów z własnego gospodarstwa. Sery, konfitury, marynaty, kiszonki, ciasta, ciasteczka, nalewki – to nasza specjalność. Za nasze dania i przetwory otrzymaliśmy wiele nagród w konkursach kulinarnych.

więcej o: Gospodarstwo Agroturystyczne, Zagroda Edukacyjna Ewa Mitowska

Pałac Domaniowski Resort & Conference****

2018.04.27 14:45

Restauracja Pałacu Domaniowskiego mieści się w odrestaurowanym dworku z początku XV wieku. Sam Pałac położony jest nad brzegiem Zalewu Domaniowskiego - największego i najczystszego zbiornika wodnego na południowym Mazowszu. Znajdujemy się niecałe 100km na południe od Warszawy.

więcej o: Pałac Domaniowski Resort & Conference****

Agnieszka Piętka - sery zagrodowe

2018.04.27 14:40

Sery zagrodowe to rodzinne gospodarstwo rolne, które prowadzi produkcję mleka.  Krowy wypasają się na czystych łąkach, gdzie zioła i polne rośliny tworzą barwną mozaikę.  Trzy lata temu po kilku eksperymentach, otrzymaliśmy pyszny ser w procesie dojrzewania, pozwoliło nam to na opracowanie własnych receptur w produkcji serów podpuszczkowych.

więcej o: Agnieszka Piętka - sery zagrodowe

Camelot Catering

2018.04.27 14:40 , aktualizacja: 2018.04.27 14:45

Camelot Catering specjalizuje się w przygotowywaniu potraw na wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe. Mamy doświadczenie w przygotowywaniu zarówno małych kilkuosobowych spotkań firmowych, szkoleń, konferencji oraz imprez dla dużej liczby gości. Doradzamy w doborze menu, aranżacji stołu i wnętrza. Naszym atutem są imprezy plenerowe.

więcej o: Camelot Catering

Kraina Czarnego Bzu Teresa i Andrzej Lubeccy

2018.02.27 14:45 , aktualizacja: 2020.06.19 12:18

Kraina Czarnego Bzu to gospodarstwo na terenie gminy Puszcza Mariańska, w którym zajmujemy się uprawą i przetwarzaniem czarnego bzu.  Krzewy są uprawiane zgodnie z zasadami ekologii, a produkty zachowują najwyższą jakość poprzez tradycyjne metody konserwacji. Czarny bez jest skarbem medycyny ludowej, który znakomicie i w szerokim zakresie może służyć naszemu zdrowiu. Oferujemy m. in. soki i syropy z kwiatów i owoców czarnego bzu z Puszczy Mariańskiej, herbatki ziołowe z kwiatów czarnego bzu oraz czarny bez z jabłkiem.

więcej o: Kraina Czarnego Bzu Teresa i Andrzej Lubeccy

KARO Restauracja, Hotel

2018.02.27 14:40

Misją Restauracji KARO jest zaspokojenie oczekiwań i wymagań jakie stawiają coraz bardziej wymagający i świadomi swoich potrzeb konsumenci. Produkty, z których przygotowujemy nasze dania są zawsze świeże oraz starannie wyselekcjonowane, a przede wszystkim zakupione u lokalnych dostawców.

więcej o: KARO Restauracja, Hotel

Dwór Mościbrody

2017.12.15 12:35 , aktualizacja: 2020.06.17 10:01

Stawy dworskie w Mościbrodach o powierzchni 100ha lustra wody część dawnego majątku ziemiańskiego. Stawy rybne powstały na przełomie XVII-XIX wieku na terenie posiadłości ziemskich są kluczowym elementem krajobrazu kulturowego Mazowsza i południowego Podlasia.

więcej o: Dwór Mościbrody

Zakład Mięsny Mościbrody Sp. z o.o.

2017.12.15 12:35

Zakład Mięsny Mościbrody Sp. z o.o. funkcjonuje na rynku od 1996 roku. Realizujemy pełny profil produkcyjny prowadząc skup i ubój trzody chlewnej, bydła i cieląt, rozbiór i konfekcjonowanie mięsa oraz produkcję wędlin w ponad 100 asortymentach. Mamy wdrożony system kontraktacji bydła i trzody chlewnej.

więcej o: Zakład Mięsny Mościbrody Sp. z o.o.

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.