PROJEKT COVID19

Informacja o wydłużeniu terminu składania ofert dotyczących Ogłoszenia w sprawie składania ofert na dostawę, montaż i instalację sprzętu medycznego w postaci tomografów komputerowych przeznaczonych na cele zapobiegania oraz zwalczania epidemii wywołanej zakażeniami wirusem SARS-CoV-2 na obszarze Województwa Mazowieckiego z dnia 27 stycznia 2021 r.

2021.03.09 09:00

Autor: Dawid Rudolf (OR), Wprowadzenie: Dorota Łucja Cichocka

W związku z dużą ilością pytań dotyczących zamieszczonego Ogłoszenia w sprawie składania ofert na dostawę, montaż i instalację sprzętu medycznego w postaci tomografów komputerowych na cele zapobiegania oraz zwalczania epidemii wywołanej zakażeniami wirusem SARS-CoV-2 na obszarze Województwa Mazowieckiego z dnia 27 stycznia 2021 r., Zamawiający informuje, że wydłużeniu ulega termin składania ofert do dnia 24 marca 2021 r.

Liczba wyświetleń: 197

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.