PROJEKT COVID19

Informacja o zamknięcu naboru ofert w ramach opublikowanego 22 marca 2021 r. ogłoszenia w sprawie składania ofert na aparaty medyczne USG związanych z zapobieganiem lub zwalczaniem epidemii wywołanej zakażeniami wirusem SARS-CoV-2 na obszarze województwa mazowieckiego, realizowanego w ramach projektu pn. „Zakup niezbędnego sprzętu oraz adaptacja pomieszczeń w związku z pojawieniem się koronawirusa SARS-CoV-2 na terenie województwa mazowieckiego”

2021.04.29 15:10 , aktualizacja: 2021.04.29 15:17

Autor: Michał Nobis, Wprowadzenie: Urszula Sabak-Gąska

Szanowni Państwo, dziękujemy przedsiębiorcom za złożenie ofert w ramach opublikowanego 22 marca 2021 r. ogłoszenia w sprawie składania ofert na aparaty medyczne USG  związanych z zapobieganiem lub zwalczaniem epidemii wywołanej zakażeniami wirusem SARS-CoV-2 na obszarze województwa mazowieckiego, realizowanego w ramach projektu pn. „Zakup niezbędnego sprzętu oraz adaptacja pomieszczeń w związku z pojawieniem się koronawirusa SARS-CoV-2 na terenie województwa mazowieckiego”.

 

Jednocześnie informujemy, że w ramach pierwszej części postępowania skontaktujemy się z wybranym wykonawcą, natomiast w drugiej części Zamawiający podjął decyzję o zamknięciu naboru ofert bez dokonywania wyboru.

Liczba wyświetleń: 65

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.